UR & KLOCKOR / Väggur / Väggur 8023493
nr 802 3493
Väggur
Sent 1800-tal, höjd: 115
Kondition: slitage, skador, delkar saknas
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 21 januari 2013
kl 20:35:08
600 kr
800 kr